24.7 C
Wrocław
To się porobiło. Feministka Środa wściekła na Olejnik. “Jak przekupa”. Dostało się...

To się porobiło. Feministka Środa wściekła na Olejnik. “Jak przekupa”. Dostało się też… Schetynie

Magdalena Środa mocno się zdenerwowała na TVN, a konkretniej – na Monikę Olejnik. Za wywiad z Leszkiem Jażdżewskim, który był gościem “Kropki nad i”. Według Środy, nie należało “atakować jak przekupa” autora skandalicznego “supportu” przed wystąpieniem Donalda Tuska w Warszawie. “Może pora by zmieniła stację?” – pytała Środa, która nie szczędziła gorzkich słów także Grzegorzowi Schetynie. Sympatycy opozycji najwyraźniej się pogubili…

Ohydnym atakiem na Kościół skandal wywołał redaktor naczelny pisma “Liberte”, Leszek Jażdżewski, w przemówieniu poprzedzającym wykład Donalda Tuska w Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego.

“Polski Kościół zaparł się Ewangelii, zaparł się Chrystusa i gdyby dzisiaj Chrystus był ponownie ukrzyżowany, to prawdopodobnie przez tych, którzy używają krzyża jako pałki do tego, aby zaganiać pokorne owieczki do zagrody”

– to tylko część jego skandalicznego przemówienia, które było “supportem”dla samego Donalda Tuska.

Już po tym przemówieniu Leszka Jażdżewskiego gościła w programie “Kropka nad i” Monika Olejnik. Pytała go m.in. czy chciał przyćmić Donalda Tuska.

Ale takie pytania nie spodobały się Magdalenie Środzie. Feministka uważa, że w przemówieniu Jażdżewskiego nie było nic złego. Oj, dostało się Monice Olejnik… i przy okazji także Grzegorzowi Schetynie.

“Jeszcze rozumiem potępienie Schetyny, który jest politykiem strachliwym i bez wyobraźni (obecnie potwornie boi się utracić kościółkowy PSL) ale zachowanie Moniki Olejnik, która pokornieje przy Bieleniu, zachwyca się Giertychem i atakuje (jak przekupa) Jażdżewskiego – jest absolutnym skandalem. Nie pamiętam jej tak agresywnej przy bonzach PiSu. Może pora by zmieniła stację? W ekipie Kurskiego z pewnością nie musiała by zapraszać młodych intelektualistów… W ogóle coś się niedobrego dzieje ze stacją TVN, płynie w kierunku Polsatu a Polsat już się wita z gąską to znaczy z kaczką. Źle się dzieje!

– napisała Środa na Facebooku.

źródło: niezależna.pl
PODZIEL SIĘ