Ukrył amfetaminę w zamrażalniku lodówki

domena publiczna

Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Na tym jednak nie skończyły się kłopoty wałbrzyszanina. W jego odzieży funkcjonariusze ujawnili bowiem kilkadziesiąt porcji środków odurzających. Kolejna, znacznie większa partia amfetaminy schowana była w lodówce w jego mieszkaniu. Teraz zatrzymany odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, u którego dodatkowo znaleźli środki odurzające. W kieszeni kurtki 38-latka ujawnili pudełeczko z dwoma zawiniątkami, w których był biały proszek. Po przebadaniu okazało się, że jest to ponad 30 porcji handlowych amfetaminy.

Podejrzewając, że mężczyzna może być w posiadaniu większej ilości środków odurzających, mundurowi sprawdzili jego mieszkanie. W zamrażalniku lodówki znaleźli kolejny pakunek z zawartością prawie 400 porcji handlowych amfetaminy. 38-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy ustalają m.in. skąd pochodziły narkotyki i do kogo miały trafić. O dalszych losach 38-latka zdecyduje teraz sąd. W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Wałbrzychu

PODZIEL SIĘ