Ziobro do PO-KO: To, jak byliście przeciwni zaostrzeniu kar dla pedofilów, pamiętamy

– Byliście przeciwni 500+ dla dzieci. Pamiętam co mówił Donald Tusk, wasz lider, co mówił Rostowski, pamiętamy. To, jak byliście przeciwni zaostrzeniu kar dla pedofilów, pamiętamy. Mam nadzieję, że Polacy będą pamiętać – powiedział minister Zbigniew Ziobro do posłów POKO w Sejmie.

– Są też tacy, którzy twierdzą w sposób podły i nikczemny, że przygotowany przez nas rejestr jakoby miał chronić niektóre grupy zawodowe, np. księży. Jest to podłe i nikczemne stwierdzenie, które znajduje swój wyraz w licznych procesach sądowych, które zostały wytoczone redakcjom. Ufam że osoby, które wygłaszają z ław opozycji tego rodzaju kłamliwe tezy, nie będą chować się za immunitetem, kiedy spotkają się z drogą prawna i pozwami, jakie do nich dotrą – powiedziałw Sejmie Zbigniew Ziobro, podczas I czytania projektu zmian w Kodeksie karnym.

 –  Byliście przeciwni 500+ dla dzieci. Pamiętam co mówił Donald Tusk, wasz lider, co mówił Rostowski, pamiętamy. To, jak byliście przeciwni zaostrzeniu kar dla pedofilów, pamiętamy. Mam nadzieję, że Polacy będą pamiętać  – dodał.

Źródło: Telewizja Republika

 

PODZIEL SIĘ