Hydropolis, Zoo, Aquapark: Tańsze bilety dla rodzin z dziećmi

hydropolis26[1].JPG

Rodziny odwiedzą taniej Hydropolis, zoo i Aquapark. Te najważniejsze wrocławskie atrakcje wspierają możliwość spędzenia czasu razem i od 15 maja, w Międzynarodowym Dniu Rodziny, wprowadzają łączone bilety rodzinne.

W nowej ofercie bilety są sprzedawane w dwuczęściowych zestawach: Hydropolis i zoo, Hydropolis i Aquapark oraz zoo i Aquapark. Z jednego biletu skorzystać mogą dwie osoby dorosłe oraz troje dzieci (nawet do 26. roku życia, jeśli posiadają ważną legitymacją studencką). To rozwiązanie sprawi, że rachunek za wejściówki będzie znacznie niższy, niż przy zakupie dwóch oddzielnych biletów rodzinnych.

Z rodziną dużo taniej

Vouchery są ważne przez 30 dni od daty zakupu. Ważne: są one dostępne tylko na miejscu, w kasach, nie można ich kupić za pośrednictwem internetu.

Upoważniają do jednorazowego, całodniowego wejścia do dwóch obiektów. Atrakcje można zwiedzać tego samego dnia, albo zaplanować wizyty na dwa różne terminy.

W zależności od tego, jakie atrakcje wybierzemy, to za łączony bilet rodzinny zapłacimy:

  • Hydropolis i zoo – 199 zł (zamiast 232 zł);
  • Hydropolis i Aquapark – 149 zł (zamiast 187 zł);
  • zoo i Aquapark – 199 zł (zamiast 275 zł).

Witold Ziomek, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu: – Produkujemy wodę i jednocześnie dbamy o środowisko. Bardzo zależy nam na podnoszeniu świadomości ekologicznej. Na co dzień misję edukacyjną realizujemy w Hydropolis. Mamy nadzieję, że dzięki nowej ofercie w tak doskonałym towarzystwie wzrośnie popularność naszego centrum wiedzy o wodzie, a nowoczesne metody nauki staną się bardziej dostępne – mówi. Prezes MPWiK dodaje, że w lipcu w centrum wiedzy o wodzie spodziewa się milionowego gościa. – Biorąc pod uwagę to, że Hydropolis działa dopiero nieco ponad trzy lata, to bardzo dobry wynik.

źródło: wroclaw.pl

 

 

PODZIEL SIĘ