Krystyna Śliwińska: Chłopcy, przestańcie, bo się źle bawicie! Dla was to jest igraszką, nam idzie o życie

fot. pl.freeimages.com

“Chłopcy, przestańcie, bo się źle bawicie! Dla was to jest igraszką, nam idzie o życie” chciałoby się powiedzieć tym z Konfederacji i tym z Kukiz 15.

Za kilka dni wybory do Europarlamentu. Jakże wiele one znaczą i o ilu ważnych sprawach ich wynik zdecyduje. Waży się los Europy w kontekście ataku lewactwa na Kościół, na rodzinę, w obliczu nowej zapowiadanej fali uchodźców. Polska zaczyna mieć istotną, wiodącą rolę wśród państw Europy wschodniej. Jest liderem, ma inicjatywę, szczyci się sukcesem gospodarczym, pozytywnymi zmianami w wielu dziedzinach życia, a to przecież zaledwie trzy i pół roku rządzenia! Ale nie w spokoju, przy merytorycznej opozycji, tylko przy ciągłym permanentnym wściekłym ataku z zewnątrz i ze strony rodzimych “elit”, zatroskanych głównie o to,” żeby było tak jak było”, a jak było, wiemy wszyscy.

Było życie bez nadziei i bez perspektyw. w upokorzeniu, biedzie, często i głodzie. Wąska grupa miała się dobrze. Nic dziwnego, że próbuje użyć wszelkich metod, ulicy i zagranicy, aby wrócić do przysłowiowego koryta. Tak, koryta, bo to nie było rządzenie, to była jawna grabież. Zatem nie jest łatwo. Cóż na to “konstruktywna” opozycja? Ta prawa strona? Konfederacja i Kukiz 15? Na wyścigi udowadniają, jak bardzo dbają o interes Polski, rywalizując ze sobą o skuteczność ataków na rząd. Brzydko się bawicie, źle się bawicie…Być może “urwiecie” PiSowi kilka procent…i co? Nie pomagacie Platformie & consortes? Nie stwarzacie zagrożenia, że wszystko przepadnie, cała Dobra Zmiana? Kim jesteście? Komu chcecie się przysłużyć, bo na pewno nie Polsce…

Źle i brzydko się bawicie. Być może dla Was to jest igraszką, nam naprawdę idzie o życie!

autor: Krystyna Śliwińska

PODZIEL SIĘ