Ksiądz do uczestników Marszu Równości: zachowujecie się obrzydliwie. Śmiejecie się z Najświętszego Sakramentu…

Zachowujecie się obrzydliwie. Kieruję te słowa do maszerujących dziś w Gdańsku. Śmiejecie się z Najświętszego Sakramentu, chrześcijańskich wartości, gardzicie innymi a jednocześnie domagacie się dla siebie potężnych przywilejów, będąc przeczulonymi na własnym punkcie. Straszne – napisał na Twitterze ks. Daniel Wachowiak.

“Zachowujecie się obrzydliwie. Kieruję te słowa do maszerujących dziś w Gdańsku. Śmiejecie się z Najświętszego Sakramentu, chrześcijańskich wartości, gardzicie innymi a jednocześnie domagacie się dla siebie potężnych przywilejów, będąc przeczulonymi na własnym punkcie. Straszne” – napisał ks. Wachowski.

Jeden z użytkowników Twittera postanowił skrytykować stanowisko księdza. “Mnie się te obrazki nie podobają, ale to jest wet za wet. Wy i ci co za wami idą, żywią do tych ludzi większą nienawiść i pogardę niż oni do was. I macie bez porównania większą niż oni moc czynienia zła w debacie i życiu publicznym. I czynicie. Więc wpierw w swe piersi Księże”.

Ks. Wachowiak odpowiedział. “Nie interesuje mnie jałowy wywód. Niech sobie robią karykatury z księży, ale nie z Najświętszego. Zapewne i Pan nie chciałby aby w sporze przeciwnik drwił z Pana ukochanych osób. Można mieć Pana za przeciwnika ale nie szydzić np. z pańskiej matki”.

Źródło: twitter.com/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ