Janda zamieściła skandaliczną grafikę. Internauci w szoku. “Ta pogarda wobec wyborców PiS jest nie do zniesienia”

Krystyna Janda zamieściła na swoim profilu na Facebooku bulwersującą grafikę, którą można odczytywać jako pogardliwy atak na pewną grupę Polaków. “Ta pogarda wobec wyborców PiS jest nie do zniesienia” – napisał na Twitterze dziennikarz Janusz Schwertner (Onet.pl).

Na rysunku możemy zobaczyć zobaczyć biedną, starszą kobietę z różańcem w ręku, która klęczy pod banknotem trzymanym przez eleganckiego mężczyznę. Nad nimi widnieje hasło: “Daj głos!”.

Internauci są zgodni: grafika udostępniona przez Jandę to atak wymierzony w zwykłych ludzi. “Krystyna Janda zamieściła taki obrazek: uśmiechnięty od ucha do ucha polityk partii rządzącej, który w dłoni trzyma banknot, macha nim nad głową starszej, biednej pani. Ta pani przed nim klęczy. A obok napis: ‘Daj głos!’. Ta pogarda wobec wyborców PiS jest nie do zniesienia” – napisał dziennikarz Janusz Schwertner.

Zobacz także: Szyc zaatakował Zofię Klepacką. “Nie noś orła. Przynosisz wstyd”

Użytkownicy Facebooka również skrytykowali zachowanie Jandy. “Nie jestem za PiS, ale wyśmiewane sie z ludzi, którzy całe życie ciężko pracowali jest żenujące. Wstyd pani aktoreczko”.

zrzut_ekranu_20190528_o_10.54.03_670

Zrzut ekranu z serwisu Facebook/Krystyna Janda

Źródło: facebook.com/twitter.com

PODZIEL SIĘ