Tusk nie stawi się przed komisją ds. wyłudzeń VAT. Horała: Po nokaucie trzeba ochłonąć a nie iść zeznawać przed komisją

fot. telewizjarepublika
– Informuje, że do komisji nie wpłynęła od wezwanego Donalda Tuska żadna korespondencja (jak również od pełnomocnika). W związku z tym jutro o 10:00 otworzę obrady w celu stwierdzenia ew. niestawiennictwa dla dalszych kroków prawnych. Najwyżej komisja jutro załatwi inną kwestię – poinformował na Twitterze przewodniczący komisji ds. wyłudzeń VAT Marcin Horała, Prawo i Sprawiedliwość.

– Donald Tusk nie stawi się jutro przed komisją śledczą ds podatku VAT. Będzie w delegacji w krajach azjatyckich. “W ubiegłym tygodniu wysłałem do komisji pismo z usprawiedliwieniem nieobecności mojego klienta” – poinformował mecenas Roman Giertych Radio Zet.

– Informuje, że do komisji nie wpłynęła od wezwanego Donalda Tuska żadna korespondencja (jak również od pełnomocnika). W związku z tym jutro o 10:00 otworzę obrady w celu stwierdzenia ew. niestawiennictwa dla dalszych kroków prawnych. Najwyżej komisja jutro załatwi inną kwestię – poinformował na Twitterze przewodniczący komisji Marcin Horała. – A tak po ludzku to rozumiem. Po nokaucie trzeba ochłonąć a nie iść zeznawać przed komisją – dodał.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ