Nadciąga prawdziwa fala upałów! ZOBACZ kiedy …

slon.jpg

Już w weekend w niektórych regionach Polski, termometry wskażą aż … 30 stopni Celsjusza! ZOBACZ GDZIE będzie można chodzić w letnich ubraniach!

Dziś w całej Polsce przewidywane jest niewielkie zachmurzenie, ale bez opadów. Temperatura wyniesie od 12 stopni Celsjusza w woj. małopolskim do 21 st. C w woj. zachodniopomorskim. Piątek, podobnie jak czwartek, z lekkimi zachmurzeniami i temperaturą od 19 st. C. w Małopolsce – 19 st. C. do 23 w Łodzi.

Ale już w sobotę nastanie prawdziwe … lato. Termometry pokażą od 21 st. C na Pomorzu do 25 st. C w woj. lubuskim. W całym kraju prognozowane jest przejściowe zachmurzenie, oprócz tego w woj.: śląskim, dolnośląskim, łódzkim, wielkopolskim, warmińsko-mazurskim, świętokrzyskim, mazowieckim możliwe są przelotne opady. Ale ogólnie słonecznie i coraz cieplej.

Kumulacja ciepła nadejdzie w niedzielę. Zapowiada się do 30 st. C w woj. zachodniopomorskim. Najchłodniej ma być w woj. pomorskim – 23 – 25 st. C. Przez większość dnia będzie słonecznie. Więc można zorganizować sobie naprawdę udany weekend.

Źródło: Media/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ