30 C
Wrocław
Owsiak płacze, że Przewozy Regionalne nie chcą wspierać jego antywychowawczego festiwalu!

Owsiak płacze, że Przewozy Regionalne nie chcą wspierać jego antywychowawczego festiwalu!

yutube

Organizatorzy Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock.) jak co roku zwrócili się do spółki Przewozy Regionalne z pytaniem o dodatkowe pociągi na festiwal w Korzystnie nad Odrą. Okazuje się – i bardzo dobrze – że Przewozy Regionalne nie będą uczestniczyły w tej szopce Owsiaka. Owsiak wybuchł i napisał: “Po raz pierwszy od 25 lat nie będzie dodatkowych pociągów na jeden z największych festiwali muzycznych w Europie. Decyzja krajowego przewoźnika jest dla nas kompletnie niezrozumiała”. Zrozumiała jest, nie chcą wspierać deprawacji, ideologicznego nihilizmu. Niby czemu mają służyć Owsiakowi?

Na profilu facebookowym Jerzego Owsiaka pojawiło się pełne emocji wideo, w którym Jerzy Owsiak przybliża kulisy decyzji Przewozów Regionalnych. Zdaniem prezesa zarządu WOŚP, decyzja przewoźnika “jest kompletnie niezrozumiała”, a odmówienie wykonania usługi “jest rażącym złamaniem prawa młodych Polaków do bezpiecznego przyjazdu i wyjazdu na tak duże i ważne dla wielu z nich wydarzenie”. Poniżej pełna treść wpisu:

Decyzja krajowego przewoźnika jest dla nas kompletnie niezrozumiała. Spółka odmówiła wykonania usługi, co w naszym przekonaniu jest rażącym złamaniem prawa młodych Polaków do bezpiecznego przyjazdu i wyjazdu pociągami na tak duże i ważne dla wielu z nich wydarzenie. To także jest jeden z kluczowych elementów budowania bezpieczeństwa Festiwalu. Przez tyle lat nasza współpraca była doskonała i nagle w tym roku przychodzi zmiana decyzji. Tłumaczenie jest wg mnie nieakceptowalne i niezgodne z prawdą. Niemniej – zaapelowaliśmy dziś do uczestników Festiwalu i ogłosiliśmy wielkie pospolite ruszenie – pomagajmy sobie, dowieźmy siebie wzajemnie na festiwal samochodami, autobusami, zorganizujmy się we wszelkie grupowe przyjazdy. Przed nami fantastyczny, jubileuszowy Pol’and’Rock Festival, który zaczyna się 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą!

Panie Owsiak, niech se Pan sam płaci za swoje idiotyzmy, a nie brać z państwa jak za czasów PO-PSL, gdzie wydawano miliony na “eylity”, które dziś rzygają na Polskę!

źródło: telewizjarepublika.pl

Źródło: Media

PODZIEL SIĘ