“Zostałem dzisiaj oszukany przez Dulkiewicz”. Mocne słowa prezydenta Leszna

Zostałem dzisiaj oszukany przez Aleksandrę Dulkiewicz. Ucieszyłem się z zaproszenia na cudowne święto demokracji. Byłem dzisiaj w Gdańsku i niestety Pani Prezydent uprawia tylko politykę. To była zaplanowana akcja polityczna. Ilu samorządowców jest z Panią? Ja się odcinam od tego projektu! – napisał na Twitterze prezydent Leszna Łukasz Borowiak.

“Zostałem dzisiaj oszukany przez Aleksandrę Dulkiewicz. Ucieszyłem się z zaproszenia na cudowne święto demokracji. Byłem dzisiaj w Gdańsku i niestety Pani Prezydent uprawia tylko politykę. To była zaplanowana akcja polityczna. Ilu samorządowców jest z Panią? Ja się odcinam od tego projektu!” – wskazał na Twitterze polityk.

Sesja “Samorządna Rzeczpospolita” była częścią odbywającego się 1-11 czerwca w Gdańsku Święta Wolności i Solidarności, zorganizowanego dla uczczenia 30. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 r.

Borowiak jest prezydentem Leszna od 2014 r. W wyborach startował z listy komitety PL18, za co został usunięty z PO – wcześniej był m.in. posłem z ramienia tej partii.

Źródło: twitter.com/tvp.info/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ