Gawłowski do dziennikarza TVP3 Szczecin: Wielki to dla mnie zaszczyt, że k**wizja mnie tutaj odwiedziła

fot. youtube.com

Poseł PO-KO Stanisław Gawłowski znów zaistniał w mediach. Na dzisiejszej konferencji prasowej, pytany na dzisiejszej konferencji prasowej o tzw. mapkę z sieci, którą udostępnił na swoich profilach w mediach społecznościowych, w -delikatnie mówiąc- nieprzyzwoity sposób odniósł się do dziennikarza stacji TVP3 Szczecin.

Mapka, którą udostępnił polityk, sugerowała, że PiS wygrało wybory do Parlamentu Europejskiego w gminach obciążonych alkoholizmem i przemocą w rodzinie. Gdy Gawłowski dowiedział się, że to fake-news, wpis usunął i przeprosił. O to postanowił zapytać Gawłowskiego dziennikarz TVP3 Szczecin.

– Wielki to dla mnie zaszczyt, że k…wizja mnie tutaj odwiedziła, telewizja reżimowa – zwrócił się do dziennikarza. Dodał, że  odpowie na pytanie “tym, którzy wydali mu tego typu polecenie”.

– Rzeczywiście popełniłem błąd, podałem mapkę z sieci dalej. Po dwóch godzinach dowiedziałem się, że to jest nieprawdziwa informacja. Skasowałem ją, powiedziałem, że to nieprawdziwa informacja, przeprosiłem za to – wskazał.

Za obelgę wobec dziennikarza nie przeprosił.Kierownictwo Platformy Obywatelskiej wciąż nie zabrało w tej sprawie głosu.

Źródło: TVP3 Szczecin, niezalezna.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ