Brawo sąd! Owsiak musi przeprosić blogera Piotra Wielguckiego. Ma 7 dni!

yutube
Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł, że Jerzy Owsiak “poprzez pomówienia i zniewagi” naruszył dobra osobiste blogera Piotra Wielguckiego “Matkę Kurkę”. Wyrok jest prawomocny i Owsiak ma 7 dni na przeprosiny.

Chodzi o nagranie Jerzego Owsiaka na którym ten celebryta zarzucił publicznie blogerowi Piotrowi Wielguckiemu (znanemu jako Matka Kurka) ukrywanie dochodów. Owsiak nazwał Wielguckiego “marginesem społecznym”. Na ten hejt zareagował Wielgucki.

Wczoraj Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnie orzekł, że Jerzy Owsiak poprzez pomówienia i zniewagi naruszył dobra osobiste Piotra Wielguckiego.

Teraz Owsiak ma siedem dni na opublikowanie przeprosin o następującej treści: “Przepraszam Pana Piotra Wielguckiego, posługującego się pseudonimem Matka Kurka, za nieprawdziwe sformułowania dotyczące ukrywania przez niego dochodów, a także nieuzasadnione oceny określające go człowiekiem z marginesu społecznego, naruszające jego dobra osobiste w postaci czci i dobrego imienia w filmie opublikowanym w dniu 14 października 2014 r. na stronie www.kreciola.tv. Jerzy Owsiak”.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ