Brazylijskie media donoszą, że para lesbijek zamordowała 9-letniego chłopca. Wcześniej miały go wykastrować

fot. pl.freeimages.com

Przerażające! Brazylijskie media, m.in. portal gazety Correio Braziliense, donoszą o bulwersującym morderstwie, jakiego miały dopuścić się dwie lesbijki – Rosanie Auri da Silva Cândido i Kacyli Priscyli Santiago Damasceno, które miały 31 maja zamordować 9-letniego Rhuana Maycon da Silva Castro, syna jednej z kobiet. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach.

Według informacji „Correio Braziliense”, kobiety miały rok temu wykastrować chłopca. Natomiast w nocy z 30 na 31 maja 27-letnia matka dziecka i je 28-letnia partnerka z nieznanych powodów zamordowały chłopca we śnie, dźgając do go kilkukrotnie nożami.
Co więcej, zgodnie z informacjami brazylijskiej gazety „O Tempo”, partnerka matki chłopca miała próbować spalić ciało chłopca… na grillu. Rozczłonkowane ciało chłopca zostało znalezione dwóch torbach szkolnych i walizce. Zostały one porzucone w pobliżu boiska przez jedną z kobiet, która dopuściła się morderstwa. Na miejscu bawiły się dzieci. To one dokonały przerażającego odkrycia i zawiadomiły policję.

wpolityce.pl/metropoles.com/correiobraziliense.com.br/otempo.com.br

PODZIEL SIĘ