Minge wbija szpilę zawistnym wrogom PiS! “Zostanę persona non grata co to popiera Prezesa!”

Jarosław Kaczyński / twitter.com/pisorgpl
Znana projektantka Ewa Minge zaskoczyła w ostatnim czasie swoją pochlebną opinią nt. programu 500 Plus. Media zainteresowały się jej zdaniem dot. obecnie prowadzonej polityki oraz opinii o samym prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim. – Można go lubić, lub nie, ale umysł ma ponadprzeciętny i wybitny talent strategiczny, co udowadnia na każdym kroku – pisze na Instagramie Minge.

W kontekście “mainstreamowego hejtu”, jaki spada dzień za dniem na Prawo i Sprawiedliwość ze strony polskich celebrytów, odmienne zdanie Ewy Minge należy docenić. Na przekór podtrzymywanej narracji, chwaliła w ostatnim czasie program 500 Plus. Teraz postanowiła opublikować na portalu społecznościowym kolejną opinię, tym razem dot. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

“W związku z moim poparciem 500+, wczoraj zadzwoniło do mnie kilku dziennikarzy w sprawie urodzin Jarosława Kaczyńskiego, pytając , jedni podstępnie, inni uczciwie ,czego życzę prezesowi ? Odesłałam ich do mojego dzisiejszego insta, aby odbyło się bez przekłamań i nadinterpretacji, które w dzisiejszym świecie ogólnej nienawiści i manipulacji są zwyczajem lub nawet obyczajem. Otóż życzę jak każdemu człowiekowi -dobrze, życzliwie . Życz drugiemu a i tobie będzie dane. Siejesz nienawiść zbierzesz nienawiść . Nikt kto zasiał zboże nie zebrał raptem kalarepy . Standardowe uszczypliwości w stosunku do pana Jarosława nie robią na mnie wrażenia . Można go lubić lub nie, ale umysł ma ponad przeciętny i wybitny talent strategiczny , co udowadnia na każdym kroku” – czytamy.

“Kot za towarzysza życia? Ja mam 6. Jak nie kochać wiec tej strony prezesa? Czy chce dla kraju dobrze? A czy można chcieć dla swojej ojczyzny źle??? Ze nie ma rodziny ? Ma, nie ma żony i dzieci ale kto wie …może tak wybrał celowo ,by mieć czas nieograniczony i umysł niepodzielony problemami ? Może postawił na Polskę ? Oooo teraz się zacznie jazda bez trzymanki! Zostanę persona non grata co to popiera Prezesa ! Czy popieram ? Nie znam się na polityce i nie chce , bo mnie przeraża , wiec trudno o polityczne poparcie . Zawsze oceniam sprawę a nie jej kontekst polityczny .Ale trzeźwo patrzę na rzeczywistość, bez emocji partyjnych. Ma człowiek urodziny i ja mu dobrze życzę” – dodaje projektantka.

 

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ