PORUSZAJĄCE! Mama zamordowanej Kristiny odebrała jej świadectwo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
W szkole w Mrowinach odbyło się zakończenie roku. Bez 10-letniej Kristiny, której morderstwo wstrząsnęło całą Polską. Na szkolnej uroczystości pojawiła się mama dziewczynki, która odebrała jej świadectwo.

W środę uczniowie ze szkoły podstawowej w Mrowinach pojawili się na zakończeniu roku szkolnego. To trudny dla nich czas po śmierci 10-letniej Kristiny, która została brutalnie zamordowana.

O godzinie 8 rozpoczął się uroczysty apel. Obecni byli również rodzice i nauczyciele, którzy nie kryli wzruszenia. Jak relacjonuje „Fakt” najbardziej poruszający był moment, w którym mama Kristiny, Agnieszka odebrała jej świadectwo.

Potem głos zabrała dyrektor szkoły. Nie wspomniała o niedawnej tragedii, tylko apelowała, by wszyscy uważali na siebie podczas wakacji. Po jej przemowie zapadła minuta ciszy.

PRZYPOMNIJMY: 

10-letnia Kristina zaginęła w czwartek. Dziewczynka nie wróciła ze szkoły do domu. Jej ciało znaleziono w pobliskim lesie. Miała liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Sprawca próbował również upozorować gwałt.

źródło: Telewizja Republika