Prof. Płatek: W więzieniach najczęściej siedzą wyborcy Prawa i Sprawiedliwości. Mocny komentarz Ziemkiewicza

ziemkiewicz23.jpg
– Pani Płatek słynie z absurdalnych wypowiedzi. Teraz mówi coś, co jest oczywistą nieprawdą. W więzieniach, gdzie głosuje się w okręgach zamkniętych zawsze miażdżąco wygrywa Platforma Obywatelska i to na poziomie 60-70% – powiedział w rozmowie z portalem polskieradio24.pl Rafał Ziemkiewicz.

– W więzieniach najczęściej siedzą wyborcy Prawa i Sprawiedliwości – stwierdziła w TVN 24 prof. Monika Płatek, prawniczka i feministka.

Na uwagę, że więźniowie najczęściej głosują na Platformę Obywatelską oceniła, że po trafieniu za kratki „być może zmieniają kierunek”.

Do sprawy w rozmowie z portalem polskieradio24.pl odniósł się  publicysta Rafał Ziemkiewicz – Pani Płatek słynie z absurdalnych wypowiedzi. Teraz mówi coś, co jest oczywistą nieprawdą. W więzieniach, gdzie głosuje się w okręgach zamkniętych zawsze miażdżąco wygrywa Platforma Obywatelska i to na poziomie 60-70% – powiedział. – Prof. Płatek chcąc obrazić elektorat PiS trafiła “kulą w płot”. Nie warto byłoby się zajmować tym co ma do powiedzenia gdyby nie fakt, że jeżeli Robert Biedroń spełni swoją przedwyborczą obietnicę wyborczą i nie weźmie mandatu eurodeputowanego, to w jego miejsce do Parlamentu jako reprezentatka Polski wejdzie właśnie pani Płatek. Na szczęście się na to nie zanosi – dodał.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ