Oto rzecznik Trzaskowskiego. “Żeby Pan w końcu skumał… Teraz Pan to ogarnia?”

Kamil Dąbrowa, który jest rzecznikiem prezydenta stolicy, co i rusz wdaje się w rozmaite dyskusje na Twitterze. Tym razem postanowił uderzyć w Sebastiana Kaletę. Jego język zdaje się niezwykle dyplomatyczny i przystający funkcji jaką pełni…

“Panie Kaleta powtarzam, bo zakładam, że człowiek po gimnazjum, które powinien Pan skończyć powinien rozumieć podstawowe komunikaty: bezpłatne żłobki publiczne i prywatne do 1400 zł będą dla wszystkich dzieci w Warszawie, które będą miały w nich miejsce” – napisał Kamil Dąbrowa.

“Żeby Pan w końcu skumał: wszyscy warszawiacy nie pójdą do tych żłobków. Na przykład dla Pana, choćby Pan się zaszczepił (mam nadzieję, że Pan to zrobił) i płacił podatki w Warszawie (wierzę, że od dawna Pan płaci) miejsca w publicznym żłobku nie będzie. Sorry! Teraz Pan to ogarnia?” – kpił rzecznik Trzaskowskiego.

Sebastian Kaleta postanowił odpowiedzieć na uszczypliwości Dąbrowy.

“Poziom rzecznika prezydenta polskiej stolicy… Zachęca mnie Pan do zorganizowania akcji wśród rodziców, którzy tych miejsc nie otrzymają, bo wiemy, że jest i będzie ich tysiące” – podkreślił radny m. st. Warszawy.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ