TRAGEDIA na DK 10!

Kierowca auta osobowego na Drodze Krajowej nr 10 chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem jadącym z przeciwka wjechał w ciężarówkę. Spłonął we wraku.

– Droga krajowa nr 10 została zablokowana między Toruniem i Bydgoszczą po wypadku, który miał miejsce w Emilianowie (woj. kujawsko-pomorskie) – poinformowała GDDKiA. Wyznaczone zostały objazdy.

– Pojazd osobowy chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem wyprzedzającym “na trzeciego” zjechał z pasa ruchu i wjechał pod ciężarówkę zapalając się – powiedział rano dyżurny z Punktu Informacji Drogowej bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Karol Kończal.

– Gdy kierujący Fiatem Ducato rozpoczął manewr wyprzedzania ciężarówki z naczepą, zauważył, ze z przeciwnej strony nadjeżdża samochód marki Chevrolet. Obaj kierowcy się widzieli i usiłowali uniknąć zderzenia. Niestety chevrolet skręcił nieco w lewo i doszło do zderzenia z ciężarówką – powiedział Polsat News komisarz Przemysła w Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Źródło: Polsat News/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ