Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej o chorobie!

Anna Lewandowska w szczerym wywiadzie opowiedziała o najtrudniejszym momencie w swoim życiu. Trenerka Polek w rozmowie z magazynem “Twój Styl” przyznała, że kilka lat temu poważnie zachorowała.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że posiadanie dziecka było jej marzeniem, dlatego wiadomość, którą otrzymała od lekarzy była dla niej wyjątkowo bolesna.

Żona Roberta Lewandowskiego w wywiadzie dla “Twojego Stylu” opowiedziała o wyjątkowo trudnym momencie w jej życiu. Okazuje się, że kilka lat temu Ania, dowiedziała się, że jest poważnie chora. Lekarze odradzali jej wówczas zajście w ciążę!

– Gdy przenieśliśmy się z Robertem do Monachium, bardzo pragnęliśmy mieć dziecko. Życie napisało inny scenariusz, poważnie zachorowałam. Leki które brałam, robiły spustoszenie w organizmie. Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć. Reagowałam po swojemu: uciekałam, zamykałam się w sobie, szłam na traning i siedziałam w sali trzy godziny, żeby zagłuszyć myśli. To był najtrudniejszy moment w życiu- przyznała w rozmowie z “Twoim Stylem”.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że jej problemy ze zdrowiem odbiły się również na Robercie.

– Nie mógł się skupić na boisku. Ukrywaliśmy przyczyny, a media go wtedy nie oszczędzały- powiedziała Anna Lewandowska.

Źródło: party.pl, Twój Styl”/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ