Nożownik zaatakował taksówkarza!

W nocy ze środy na czwartek na drodze pod Wadowicami w Małopolsce pasażer, który zamówił taksówkę, miał zaatakować nożem kierowcę. Ten, próbując się ratować, wykonał gwałtowny manewr i wjechał do rowu. Agresywny klient jest już w rękach policji.

Do zdarzenia doszło w nocy z środy na czwartek w Choczni (woj. małopolskie).

Mężczyzna zamówił kurs taksówką, kiedy jednak auto ruszyło pasażer miał wyjąć nóż i zaatakować kierowcę – poinformował portal gazetakrakowska.pl. Szofer, próbując ratować się przed atakiem, skręcił kierownicę i taksówka wjechała do rowu.

Na miejsce została wezwana policja, a mężczyzna, który miał zaatakować taksówkarza nożem, został zatrzymany przez mundurowych. To mieszkaniec powiatu wadowickiego.

– Motywy sprawcy nie są na razie znane. Pokrzywdzony doznał lekkich obrażeń. Została mu udzielona pomoc. Podejrzewany o ten czyn został już zatrzymany. Nie przestawiono mu jeszcze zarzutów. Trwa postępowanie dowodowe, w tym przesłuchania świadków – powiedział portalowi gazetakrakowska.pl Dariusz Stelmaszuk, asp. szt. z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Źródło: pgo/hlk/ gazetakrakowska.pl, polsatnews.pl/telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ