11.5 C
Wrocław
Białostoccy księża dziękują za ataki na marsz LGBT? Bzdura! SPRAWDŹ, jak manipuluje...

Białostoccy księża dziękują za ataki na marsz LGBT? Bzdura! SPRAWDŹ, jak manipuluje lewica i sprzyjające jej media

flaga_homo_lgbt_gay-400x0.jpeg

Kolejny pokaz manipulacji! Media sprzyjające totalnej opozycji i między innymi Robert Biedroń oświadczyli, że księża z białostockiej parafii Świętej Jadwigi Królowej dziękowali wszystkim, którzy zaatakowali paradę LGBT w Białymstoku. Sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej.

 

Jako kapłani posługujący w naszej parafii, składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie, w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania

— to właśnie ten punkt z ogłoszeń parafialnych wyrwali z kontekstu politycy i sprzyjające im media, twierdząc, że to podziękowania za atakowanie uczestników marszu LGBT.

Białostocka „Gazeta Wyborcza” stwierdziła na swoich łamach, że „jakikolwiek” sposób włączenia się w tę obronę to m.in. „rzucanie petardami, butelkami z moczem, zgniłymi jajami, kamieniami i kostką brukową w uczestników pokojowego Marszu Równości w Białymstoku”.

Z kolei Robert Biedroń dopytywał się na Twitterze, „co na to Bóg”?

PODZIEL SIĘ