UWAGA! Lewandowscy padli ofiarą oszustów! Opublikowali poruszający apel

Jakiś czas temu Anna i Robert Lewandowscy zostali oszukani aż na 100 tysięcy złotych na nieprawdziwej akcji charytatywnej. Teraz z kolei bezprawnie wykorzystano ich wizerunek, o czym poinformowali na Instagramie, ostrzegając swoich fanów.

Anna i Robert Lewandowscy opublikowali nietypową fotografię na Instagramie. Na zdjęciu para ma bardzo poważne miny, co od razu zwraca uwagę i budzi niepokój.

Okazuje się, że wykorzystano ich wizerunek do reklamowania środków odchudzających i usług finansowych!

“W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek.

Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy.

Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO.

Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań – napisała para na Instagramie.”

WIĘCEJ NA TEN TEMAT NA NASTĘPNEJ STORNIE!!! KONIECZNIE ZOBACZ CAŁE OŚWIADCZENIE LEWANDOWSKICH. 

View this post on Instagram

⚠️OSZUSTWO⚠️STOP✋✋✋ W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO. Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom. #annalewandowska #robertlewandowski

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ