Kolejny etap remontu rozjazdów tramwajowych na pl. Legionów

Michał Sanecki, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

5  sierpnia ma rozpocząć się kolejny etap wymiany rozjazdów tramwajowych na placu Legionów. Dlatego od poniedziałku 5 sierpnia 2019 roku część linii tramwajowych wróci na stałe trasy (linie 5, 6, 11, 14, 17 i 24). Tramwaje linii OL, OP, 4, 15, 31, 32 będą nadal kursować objazdami.

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z wymianą rozjazdów tramwajowych na placu Legionów (wymiana krzyżownicy na środku skrzyżowania, brak przejazdu w ulicę Sądową i zakończenie prac od strony ulicy Piłsudskiego), od 5 sierpnia 2019 roku (poniedziałek) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 5, 6, 11, 14, 17 i 24, które wrócą na stałe trasy przejazdu.

Tramwaje linii OL, OP, 4, 15, 31, 32

Tramwaje linii 4 nadal będą kursowały dotychczasowym objazdem od placu Legionów przez plac Orląt Lwowskich, ulicę Podwale, plac Teatralny, ulicę Teatralną i Skargi do placu Dominikańskiego, podobnie tramwaje linii 15 będą kursowały w obu kierunkach od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Widok, Teatralną, Kołłątaja i Peronową.

Tramwaje linii okólnej (linie 0L i 0P) oraz linii 31 i 32 również będą kursowały dotychczasowym objazdem od placu Orląt Lwowskich przez ulicę Podwale i Świdnicką do ulicy Piłsudskiego z pominięciem przystanku “pl. Legionów”.

Prace potrwają około 2 tygodni.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ