Biura podróży oferują tanie wycieczki do tych miejsc – gorące kierunki na lato !

artykuł sponsorowany

Lato jest w pełni nie tylko w Polsce, dlatego wiele osób nadal szuka tanich wakacji poza granicami kraju. Biura podróży też nie spoczywają na laurach i oferują wycieczki w atrakcyjne miejsca w dobrej, niskiej cenie dla tych, którzy jeszcze nie wybrali wakacyjnego wyjazdu.

  1. Majorka
  2. Kuba
  3. Last minute dla niezdecydowanych i spóźnionych

 

Pomimo, że połowa lata już za nami, wciąż można wybierać spośród najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wycieczek – szeroka oferta wyjazdów do Turcji, Egiptu, Grecji lub Hiszpanii wciąż jest dostępna na https://dreamtours.pl/wakacje/oferty. Dla tych, którzy pragną zaznać egzotycznych luksusów, biura podróży przygotowały wyjazdy do Ameryki Północnej, m.in. na Kubę.

 

Majorka

 

Majorka to jedna z najpiękniejszych, hiszpańskich wysp. Jej malownicze krajobrazy i bezpośredni dostęp do morza co roku przyciągają miliony turystów. Na Majorce na turystów czekają luksusowe, wygodne hotele, z pełną infrastrukturą, przygotowaną zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi, a liczne atrakcje sprawiają, że nikt nie będzie się tam nudził. Na wyspie znajduje się wiele parków wodnych, piękne, czyste, piaszczyste plaże oraz mnóstwo obiektów historycznych i przyrodniczych, które warto zobaczyć. Nie rozczarują się też miłośnicy sportów wodnych i nurkowania. Wakacje na Majorkę w niskiej cenie znajdziesz na https://dreamtours.pl/wakacje/majorka.

 

Kuba

 

Kubańskie wakacje z https://dreamtours.pl/wakacje/kuba to opcja idealna dla tych, którzy lubią wysokie temperatury, poznawanie nowych zwyczajów i kultur oraz wypoczynek połączony ze zwiedzaniem zabytków. Na Kubie można skorzystać z takich atrakcji jak pływanie z delfinami czy zwiedzanie egzotycznych parków krajobrazowych. Nie bez znaczenia pozostaje też kuchnia – znana na całym świecie z połączenia smaków kuchni hiszpańskiej, francuskiej, arabskiej, portugalskiej i chińskiej. Jeśli lubisz rum i oryginalne przygody, wakacje na Kubie to idealny wybór!

 

Last minute dla niezdecydowanych i spóźnionych

 

Dla tych, którzy na wakacyjny wyjazd decydują się w ostatniej chwili, biura podróży mają w ofercie propozycje last minute. Ostatnie miejsca na atrakcyjne wycieczki do nawet tak odległych destynacji jak Meksyk, Maroko, Aruba, Barbados czy Jamajka można kupić w niskiej cenie, przy zachowaniu wysokiego standardu całego wyjazdu. Pięcio- i czterogwiazdkowe hotele w ciepłym miejscu czekają również na tych, którzy na wakacje chcą wyjechać poza sezonem, kiedy w kurortach jest już mniej turystów i można liczyć na spokojny i komfortowy odpoczynek. Odwiedź https://dreamtours.pl/last-minute i wybierz swoje wymarzone wakacje za granicą.

PODZIEL SIĘ