„Czy w Polsce pedofile są częścią LGBT+ ?” zapytał aktor, po czym stracił kolejną rolę…

flaga_homo_lgbt_gay-400x0.jpeg
Redbad Klynstra, aktor znany z serialu „Na dobre i na złe” oraz wielu produkcji filmowych stracił kolejną rolę. Tym razem w przedstawieniu „Krum”. Czy powodem był jego wpis na Twitterze z pytaniem o pedofilię w środowisku LGBT?

„Pojutrze miałem grać przedstawienie pt. Krum, ale dostałem maila: “reżyser zdecydował, że Twoją rolę zagra inny aktor” Powód? “reżyser nie musi się tłumaczyć” W Polsce reżyser jest widocznie ponad prawem. A 25 lecie pracy artystycznej spędzę przy kompie”– napisał na swoim Twitterze aktor.

To już druga podobna sytuacja w ostatnich kilku tygodniach. Wcześniej z Klynstrą umowę rozwiązała jego agencja aktorska, po wpisie aktora na Twitterze, w którym pytał „Czy w Polsce pedofile są częścią LGBT+”. Został wtedy okrzyknięty przez środowisko LGBT+ homofobem, a jego agencja aktorska rozwiazała z nim umowę  tłumacząc to “względami artystycznymi”.

Aktor jest również zaangażowany w życie publiczne. Ostatnio pochwalił się na Twitterze zdjęciem z prezydentem Dudą z Narodowego Czytania 2019.

“No i po Narodowym Czytaniu z człowiekiem, który 1 września, powiedział Światu jak jest. Szacunek, Panie Prezydencie” – napisał Redbad Klynstra.

źródło: Telewizja Republika

 

PODZIEL SIĘ