Gadowski o Przystanku Niepodległość: Będzie dużo spotkań i ciekawych koncertów

Jutro w Polanicy Zdroju rozpocznie się V edycja patriotycznego wydarzenia pn. Przystanek Niepodległość. Organizatorzy zapraszają na uroczysty przemarsz ulicami miasta z polską flagą w asyście Orkiestry Reprezentacyjnej Dolnośląskiej Komendy Policji.

W ciągu trzech dni odbędą się panelowe spotkania z ludźmi, dla których patriotyzm, niepodległość, honor znaczy wiele. Niemal 40 reprezentantów świata nauki, polityki i kościoła opowie o kwestach najważniejszych dla współczesnego pokolenia. Jak co roku, będzie patriotyczna księgarnia, biesiada patriotyczna i nocne Polaków rozmowy.

Wśród zaproszonych gości, będzie Witold Gadowski dziennikarz, publicysta, pisarz i peta. Nierównany gawędziarz i doskonały felietonista. Znany również z “Komentarzy Tygodnia” na kanale YouTube. Red. Gadowski – jak wielu innych gości – będzie razem z uczestnikami przez wszystkie dni.

Tę imprezę darzę dużym sentymentem, mówi Gadowski.

Będzie dużo spotkań i ciekawych koncertów. Krystyna Śliwińska, która to przygotowuje jest gwarantem dobrej oprawy tego wydarzenia i zawsze odwiedzam ją z wielką przyjemnością. Jeżeli państwo będziecie w tych okolicach zapraszam, będzie się dużo ciekawego działo.

źródło: yutube.com

PODZIEL SIĘ