11.5 C
Wrocław
Premier w Ząbkowicach Śląskich: Pogoniliśmy łajdaków i drani

Premier w Ząbkowicach Śląskich: Pogoniliśmy łajdaków i drani

Pogoniliśmy mafie VATowskie, pogoniliśmy przestępców podatkowych, pogoniliśmy łajdaków i drani. Z tą prawdą trzeba się przebić” – powiedział Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Ząbkowicach Śląskich.

Premier w Ząbkowicach Śląskich zdradził o co pytają go ludzie z USA, z Europy.

„CNN robi ze mną wywiad o projekcie 0 proc. PIT dla młodych. O ten projekt pytają nas w Ameryce, podziwiają ten projekt w zachodniej Europie. „Jak to możliwe, że was na to stać” – pytają. Jak to możliwe? Możliwe to tylko dzięki Prawu i Sprawiedliwości, które wzięło sprawy zarządzania finansami publicznymi w nasze ręce. Pogoniliśmy mafie VATowskie, pogoniliśmy przestępców podatkowych, pogoniliśmy łajdaków i drani. Z tą prawdą trzeba się przebić”

– mówił szef rządu.

Premier zapewnił, że chce dalej zmieniać Polskę dla dobra wszystkich Polaków.

Prawo i Sprawiedliwość jest wiarygodną partią konkretu. Dostrzegamy potrzeby mniejszych miast i mniejszych gmin. Wszystkie wnioski powiatowe i gminne na drogi, na remonty, zostały przez nas zatwierdzone

– będzie wsparcie z budżetu centralnego.

“Dostrzegamy problemy takich gmin, jak ta. Nie zostawiamy małych miast w potrzebie, bo wiemy, że przed nimi stoi szansa rozwoju.Najważniejsza w polityce jest wiarygodność, uczciwość i dotrzymywanie słowa. Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która dotrzymuje słowa” – powiedział.

Wspomniał o Platformie Obywatelskiej i ich zapewnieniach.

„Platforma Obywatelska, partia pana Grzegorza Schetyny, jest jak chorągiewka na wietrze. Podobno jest tak, podobno jest inaczej, tak przedstawiają swoje racje”

– dodał.

“Prawo i Sprawiedliwość jest jedynym gwarantem, że polityka społeczna będzie kontynuowana. Zrobiliśmy więcej, niż obiecaliśmy. Dodaliśmy 500Plus także na pierwsze dziecko” – mówił Morawiecki.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ