Ojciec posła-elekta z PO zatrzymany za jazdę po pijanemu. Awanturował się i zasłaniał się… synem

James Palinsad, CC BY-SA 2.0, Flickr

Portal twojradom.pl poinformował, że w godzinach popołudniowych, po policyjnym pościgu zatrzymany został zatrzymany Mirosław F., ojca posła-elekta Konrada Frysztaka.

Portal twojradom.pl poinformował, że w godzinach popołudniowych, po policyjnym pościgu zatrzymany został zatrzymany Mirosław F., ojca posła-elekta Konrada Frysztaka

 Portal poinformował, że czynności policyjne wykazały, że mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami oraz auto bez ważnych badań technicznych.

Ponadto w rozmowie z policjantami, miał powoływać się na to, że jest ojcem posła. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna został wyciągnięty przez policjantów z samochodu, ponieważ stawiał opór.

To kolejna afera związana w sposób przynajmniej pośredni z Konradem Frysztakiem.

Podczas kampanii samorządowej, która odbyła się na jesieni ub.r., regularnie niszczono materiały wyborcze Wojciecha Skurkiewicza – wówczas kandydata na prezydenta Radomia. Sprawa została zgłoszona na policję, która ustaliła, że pojazd sprawców wandalizmu na co dzień użytkuje obecny wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak. „Codzienna” dotarła do dokumentów, z których jednoznacznie wynika, że z polecenia komendanta miejskiego policji w Radomiu zabroniono wykonywania czynności służbowych w tej sprawie.

Źródło: Twój Radom/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ