Burmistrz Artur W. Usłyszał zarzut przyjęcia korzyści majątkowej. Mimo złapania na gorącym uczynku, nie przyznał się, i… odmówił złożenia wyjaśnień

cba.jpg
fot: youtube

Zarzut przyjęcia korzyści majątkowej w postaci pieniędzy w kwocie 200 tys. zł w związku z pełnieniem funkcji publicznej usłyszał burmistrz dzielnicy Włochy Artur W. Został przyłapany na gorącym uczynku przez agentów CBA.

Zakończyły się czynności z zatrzymanymi Arturem W. oraz Sabrim B. Czynności trwały do późnych godzin wieczornych. Zakończyły się około godz. 21.

Arturowi W. prokurator przedstawił zarzut przyjęcia korzyści majątkowej w postaci pieniędzy w kwocie 200 tys. zł w związku z pełnieniem funkcji publicznej burmistrza dzielnicy Włochy jako zapłaty za przychylność w załatwianiu decyzji administracyjnych procedowanych w Urzędzie Dzielnicy Włochy dotyczących warunków zabudowy nieruchomości położonych w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej – poinformowała prokuratura.

Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił złożenia wyjaśnień.

Sabriemu B. prokurator przedstawił zarzut udzielenia korzyści majątkowej w postaci pieniędzy w kwocie 200 tys. zł burmistrzowi dzielnicy Włochy w zamian za przychylność burmistrza w załatwianiu decyzji administracyjnych procedowanych w Urzędzie Dzielnicy Włochy dotyczących warunków zabudowy nieruchomości położonych w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej. On również nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił złożenia wyjaśnień.

Źródło: media/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ