Konferencja I Love Crypto & Blockchain w marcu w Polsce

Na początku przyszłego roku w Warszawie spotkają się specjaliści i entuzjaści kryptowalut z całej Polski. Okazją będzie jedno z najgłośniejszych branżowych wydarzeń – konferencja I Love Crypto & Blockchain. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła tysiące uczestników. Tym razem wydarzenie odbędzie się 17 i 18 marca w Multikinie Złote Tarasy. 

Event skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych kryptowalutami i technologią blockchain. Nie musisz pracować w branży kryptograficznej ani mieć doświadczenia na giełdzie kryptowalutowej. Jeżeli dopiero wchodzisz w ten świat, tutaj na pewno znajdziesz odpowiedzi na podstawowe i bardziej zaawansowane pytania.

Program wydarzeń

Podczas dwóch dni konferencji I Love Crypto & Blockchain wystąpi kilkunastu prelegentów na co dzień związanych z największymi projektami kryptograficznymi w Polsce i za granicą. Wykłady będą odbywały się głównie w języku angielskim z tłumaczeniem na polski.

Według planu pierwszego dnia tematyka będzie oparta głównie na kryptowalutach (I Love Crypto). Jeśli chcesz dowiedzieć się jak kupić bitcoin, w które waluty inwestować i czy jeszcze się to opłaca – koniecznie przyjdź do Multikina 17 marca.

Drugi dzień (I Love Blockchain) pozwoli ci poznać liczne zastosowania technologii blockchain, które nie ograniczają się jedynie do transakcji kryptowalutowych. Wykładowcy przedstawią możliwości wykorzystania blockchaina w medycynie, grach czy marketingu. Brzmi intrygująco, prawda?

I Love Crypto & Blockchain informuje o wszystkich nowościach technologicznych, więc nowoczesnych rozwiązań nie mogło zabraknąć również w kwestiach organizacyjnych. Wszyscy uczestnicy dostaną na swoich urządzeniach mobilnych dostęp do prezentacji wyświetlanych na głównej scenie w czasie rzeczywistym.

Organizatorzy zastosowali również metodę, która świetnie sprawdza się na wszystkim dobrze znanych konferencjach TED. Żaden wykład podczas I Love Crypto & Blockchain nie może przekroczyć 18 minut.

Liczne badania pokazały, że taki czas w zupełności wystarcza na przedstawienie najważniejszych wątków każdego tematu i pozwala słuchaczom zachować pełną uwagę podczas całej prezentacji. Raczej trudno znudzić się nawet niezbyt ciekawym wykładem w niewiele ponad kwadrans, prawda?

Zresztą wszyscy prelegenci dobrze przykładają się do przygotowania swoich wystąpień, ponieważ podlegają później ocenie wszystkich uczestników konferencji. I nie chodzi tu o zwykłą “ankietę zadowolenia klienta” na koniec wydarzenia.

Głosy będą miały wpływ na wysokość wynagrodzenia każdego z nich! Organizatorzy stworzyli system do głosowania oparty na grywalizacji, która jest bardzo bliska założeniom technologii blockchain. W ten sposób uczestnicy mogą osobiście zaangażować się w aspekty ważne dla ogółu społeczności.

Ocenie publiczności podlegać będzie nie tylko merytoryka wykładu, ale również sposób jego przedstawienia przez prowadzącego i zainteresowania nim słuchaczy. Najlepsi mówcy, poza wyższym wynagrodzeniem, otrzymają zaproszenie do wystąpienia podczas kolejnej edycji konferencji.

Na stronie nie ogłoszono jeszcze wszystkich tematów wykładów, ale kilka już teraz brzmi ciekawie. Jeżeli interesują cię możliwości wykorzystania blockchaina w specjalistycznych dziedzinach, na pewno powinieneś przyjść m.in na wykład Wojciecha Zalewskiego “Zastosowanie technologii blockchain w medycynie: gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy”. A może jest ci bliższa branża prawnicza? W takim razie nie możesz opuścić prelekcji Marceliny Szwed-Ziemichód “Tokenizacja akcji made by Poland”.

Znajdzie się też parę tematów, które dotyczą nas wszystkich. O wykorzystaniu kryptowalut i blockchaina w social mediach opowiedzą Bartosz Bilicki i Krzysztof Siciński. Z kolei dzięki Robertowi Kałuży poznasz projekty, które już teraz ułatwiają codzienne życie przy użyciu technologii blockchain.

W czasie wolnym warto będzie odwiedzić stoiska firm związanych z branżą kryptograficzną. Jeżeli jesteś właścicielem jednej z nich, rejestracja wystawców jest ciągle otwarta. Na pewno będzie to doskonała szansa na reklamę.

Okazja do networkingu

Organizatorzy postarali się, aby nie zabrakło okazji do networkingu. Zarazem nowicjusze i bardziej zaawansowani fani będą mogli poznać prelegentów osobiście, aby zadać im dodatkowe pytania.

W przerwach pomiędzy wykładami odbywać się będzie tzw. speed-dating biznesowy, podczas którego osoby pracujące w branży będą miały możliwość wymiany kontaktów. Kto wie, może poznasz tutaj inwestora dla swojego pomysłu albo przyszłego wspólnika? Społeczność krypto jest jedną z najbardziej otwartych!

Dodatkowo ostatniego dnia konferencji wieczorem odbędzie się oficjalne afterparty. Na stronie nie ma jeszcze informacji odnośnie miejsca i godziny imprezy, ale na pewno do marca zdążą się pojawić. Na afterparty mają wstęp tylko uczestnicy z zakupionymi wejściówkami Premium i VIP.

Ceny biletów

Zeszłoroczna konferencja została ogłoszona Najlepszą Konferencją Branżową podczas Gali Rozdania Nagród 10 Lat Bitcoina. Według słów organizatorów nie zamierzają oni spocząć na laurach i w tym roku będzie jeszcze lepiej. 

Bilety na wydarzenie nabędziesz na oficjalnej stronie wydarzenia. Ceny za jeden dzień zaczynają się od 670zł, a za oba 970zł. Nie zapominaj, że w afterparty mogą wziąć udział jedynie osoby z pakietami VIP lub Premium, które są droższe. Dodatkowo otrzymasz wtedy wiele innych benefitów m.in. materiały wideo z konferencji czy prenumeratę branżowego czasopisma. To jak? Widzimy się 17 i 18 marca!

 

PODZIEL SIĘ