piątek, 12 kwietnia 2024
Więcej

  Strona główna Polska i Świat Sylwia Spurek ujawniła swoją teorię. Oto skąd – według niej – wziął...

  Sylwia Spurek ujawniła swoją teorię. Oto skąd – według niej – wziął się koronawirus

  Sylwia Spurek słynie z kontrowersyjnych poglądów i osobliwych pomysłów. Dziś podzieliła się z internautami swoją zaskakującą teorią dotyczącą koronawirusa. Według europosłanki jest on wynikiem… przemocy wobec zwierząt.

  Koronawirus w zastraszającym tempie rozprzestrzenia się na całym świecie. Niewiele wiadomo o jego pochodzeniu i nie ma jeszcze szczepionki, która mogłaby go powstrzymać.

  Nie powstrzymuje to niektórych od snucia przeróżnych teorii. Głos w tej sprawie zabrała europosłanka Sylwia Spurek. Znana z walki o prawa zwierząt postanowiła sprowadzić niebezpiecznego wirusa właśnie do tej kwestii. Według deputowanej do Parlamentu Europejskiego, koronawirus może być wynikiem… przemocy wobec zwierząt.

  Koronawirus może być wynikiem przemocy wobec zwierząt. Targi dzikich zwierząt, gdzie są one traktowane i zabijane w okrutny sposób sprzyjają rozwojowi i mutacji patogenów. Czas skończyć z zabijaniem zwierząt. To także kwestia przetrwania ludzi

  – napisała Spurek na Twitterze, a na poparcie swojej teorii zamieściła link do artykułu na portalu krytykapolityczna.pl, którego autorzy podzielają zdanie polityk.

  Źródło: niezalezna.pl,