Jak pożyczać za darmo?

Na co zwracają uwagę pożyczkobiorcy?

Jak największa kwota i jak najdłuższy czas spłaty. Są to dwie rzeczy, którymi sugerują się osoby starające o pożyczkę. Co jeszcze przyciąga nasz wzrok? W oczach Klienta firma oferująca darmową pożyczkę jest niczym szansa na znalezienie drogocennego skarbu. Jakie jeszcze zalety posiada darmowa pożyczka? Dla osób, które niezbyt biegle poruszają się w zasadach naliczania dodatkowych kosztów, taka pożyczka jest po prostu wygodna. Dzięki temu, że jest ona darmowa, pożyczkobiorca ma ułatwioną sprawę w kwestii wnioskowania. Szczegóły tabeli opłat, prowizje pożyczkodawcy, terminy te mogą brzmieć dosyć przerażająco dla osoby niezaznajomionej z tematem.

Dlaczego pożyczkodawcy oferują darmowe pożyczki?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Górą jest ten, kto przedstawi najlepszą ofertę. Pewna firma w Polsce wystartowała z kuszącą ofertą pożyczki 0%. Jakiś czas później w ślad za nią poszli jej konkurenci. Poskutkowało to tym, że na rynku pojawiło się mnóstwo propozycji firm, przebijających się wysokością pożyczki. Dla Klientów taka sytuacja wydaje się być doskonałą okazją, dzięki której bez ponoszenia dodatkowych kosztów, będą mogli uzyskać łatwy i szybki dostęp do potrzebnych im środków finansowych.

Gdzie pożyczać za darmo?

Najistotniejszą rzeczą, jaką sugerują się Klienci, jest cena kosztu pożyczki. Każdy stara się znaleźć korzystną ofertę, jednak czy wszyscy są w stanie taką zdobyć?  Strona https://pozyczkoznawca.pl/pozyczki-krotkoterminowe/ jest w stanie zapewnić Ci dostęp do firm oferujących RRSO 0%.

Poniżej przedstawiamy listę pożyczkodawców, udzielających pożyczki 0%:

1. Finbo

Firma Finbo to pozabankowa instytucja finansowa, która pomaga w pozyskaniu środków na potrzebne nam wydatki. Cechują ją korzystne i szybkie krótkoterminowe pożyczki oraz aż osiem kont bankowych. W przypadku uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej, największą zaletą firmy Finbo jest otrzymanie pożyczki już w przeciągu 15 minut. Maksymalna kwota pożyczki wynoszącej RRSO 0% to 5000 złotych przy okresie maksymalnie 30 dni.

2. LendOn.pl

W przypadku firmy LendOn.pl maksymalna kwota darmowej pożyczki wynosi 3000 złotych. Maksymalny czas jej spłaty wynosi 45 dni. Łatwo, wygodnie, bezpiecznie, przejrzyście. To cztery słowa opisujące przedstawianą firmę. Profesjonalny zespół ekspertów, gwarantuje satysfakcje w ramach skorzystania z ich usług.

3. Wandoo

Wandoo przedstawia ofertę darmowej pożyczki do kwoty 3000 złotych w maksymalnie 30 dni. Oferuje rabaty w przypadku regularnej, terminowej spłaty pożyczki. Szybkie pożyczki krótkoterminowe, które Klient może dopasować do swoich możliwości finansowych to coś, czego są pewni.

4. Kuki.pl

Firma Kuki.pl oferuje pożyczki szybkie, wygodne i korzystne dla Klienta. Przy terminowej spłacie długu do 5000 złotych w maksymalnym okresie 30 dni RRSO również wynosi 0%.

5.NetCredit

Firma NetCredit na polskim rynku działa już od 2011 roku. Należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, w których zajmuje wysokie miejsca w kategorii pożyczkodawców. Firma oferuje możliwość refinansowania pożyczki, szybki proces jej udzielenia oraz zniżki dla stałych Klientów. Maksymalna kwota darmowej pożyczki wynosi 3000 złotych na okres 30 dni.

6. Vivus

Powyższa firma przedstawia maksymalną kwotę pożyczki wynoszącą 3000 złotych, przy czym termin maksymalny jej spłaty przypada na okres 30 dni. Vivus cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, pochodzącymi od licznego grona zadowolonych klientów.

7. TaniKredyt

Kolejną darmową pożyczkę przedstawia firma TaniKredyt. Oferują maksymalną kwotę darmowej pożyczki do 3100 złotych na 30 dni. TaniKredyt jest firmą pożyczkową, która na pierwszym miejscu stawia dobro swoich Klientów. Za priorytet uznają wygodę i zadowolenie osób korzystających z ich ofert. Na polskim rynku funkcjonują już ponad 3 lata i cieszą się licznymi pozytywnymi opiniami na ich temat.

Podsumowując, tak wygląda ranking pożyczkobiorców, udzielających pożyczki krótkoterminowe. Od zarania dziejów ludzie byli dawcami i biorcami pożyczek. Już w starożytności osoby zamożniejsze, cieszące się większymi zasobami finansowymi, udzielały pożyczek tym, którzy się o nie ubiegali. Setki lat minęły i choć obecne metody udzielania pożyczek znacząco różnią się od tych pierwotnych, temat ten jest dowodem na to, że natura ludzka wcale tak bardzo nie uległa zmianie, a pożyczki jak były, tak są i będą.