czwartek, 18 kwietnia 2024
Więcej

  Strona główna Polska i Świat Skandali wokół „Soku z Buraka” ciąg dalszy! To oni za tym stali?...

  Skandali wokół „Soku z Buraka” ciąg dalszy! To oni za tym stali? Na liście ciekawe nazwiska

  Profil hejterski „Sok z Buraka”, którego twórcą jest Mariusz Kozak-Zagozda a administratorem Marcin Mycielski – obaj pracujący dla sztabu wyborczego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, skupia wyjątkowo ciekawe osobistości. Na jaw wychodzą kolejne nazwiska osób z nim związanych. Oni naprawdę się tym parali?

  Administrator hejterskiego profilu w mediach społecznościowych „Sok z Buraka” Marcin Mycielski został jednym z szefów kampanii kandydatki Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

  Ile autor
  Ile autor „Soku z Buraka” zarobił w warszawskim ratuszu? Kaleta postanowił to sprawdzić

  Wydało się to dzięki jednemu z byłych europosłów PO, a później informację potwierdził sam Mycielski. To wieloletni współpracownik Fundacji Otwarty Dialog. Był również aktywnie związany z Komitetem Obrony Demokracji, będąc „pełnomocnikiem KOD do spraw zagranicznych” i „współzałożycielem KOD International”. Współpracował z „Gazetą Wyborczą”, był jej brukselskim korespondentem. W przeszłości Mycielski miał tworzyć kampanię wyborczą dla byłego działacza PZPR Marcina Święcickiego. 

  „Sok z Buraka” atakuje prezydenta. Administratorem hejterskiego profilu jest sztabowiec Kidawy-Błońskiej
  „Sok z Buraka” atakuje prezydenta. Administratorem hejterskiego profilu jest sztabowiec Kidawy-Błońskiej

  Dla sztabu Kidawy-Błońskiej pracuje również Mariusz Kozak-Zagozda, twórca profilu SokzBuraka, który pracuje dla Platformy Obywatelskiej oraz warszawskiego ratusza, został zatrudniony w komitecie wyborczym kandydatki KO na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej jako „osoba wykonująca umowę agencyjną, umowę zlecenia lub umowę o świadczenie usług”.


  Mucha: „Osoba, która trudni się hejtem, jest w sztabie Kidawy-Błońskiej. Oczekuję natychmiastowej reakcji”

  Tymczasem dzisiaj pojawiły się nazwiska kolejnych osób, które miały stać za „Sokiem z Buraka”.

  https://twitter.com/szachmad/status/1243483295981150208?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1243483295981150208&ref_url=https%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2F319139-skandali-wokol-soku-z-buraka-ciag-dalszy-to-oni-za-tym-stali-na-liscie-ciekawe-nazwiska

  źródło: niezależna.pl