Uwaga kierowcy! Kolizja na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia – zjazd Wrocław-Stadion jest zablokowany

zdjęcie ilustracyjne
Dziś w godzinach porannych na 17. kilometrze Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, na pasie ruchu w kierunku południowym doszło do kolizji 4 pojazdów. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, jednak zjazd na wysokości stadionu jest obecnie zablokowany. Trwają tam czynności służb, w tym Policji, która ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia. Kierowców prosimy o korzystanie ze zjazdu Wrocław-Lotnisko. Są trudne warunki atmosferyczne, pada deszcz i jest ślisko, dlatego też apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę!
 
Dziś po godzinie 7.00 doszło do zdarzenia drogowego przy zjeździe Wrocław-Stadion na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że kierująca osobowym Volkswagenem utraciła panowanie nad kierowanym pojazdem, uderzyła w bariery energochłonne, uszkadzając swój pojazd oraz infrastrukturę drogową. Chwilę później doszło tam do kolizji kolejnych trzech pojazdów. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, jednak na miejscu trwają utrudnieni, a zjazd na wysokości stadionu jest obecnie zablokowany. Ruch pojazdów odbywa się tylko dwoma pasami.
Policjanci z wrocławskiej drogówki wraz z innymi służbami pracują na miejscu tego zdarzenia. Kierowców podróżujących Autostradową Obwodnicą Wrocławia w stronę granicy z Czechami, prosimy o korzystanie z następnego zjazdu na wysokości lotniska i ul. Granicznej.
Są trudne warunki atmosferyczne, pada deszcz i jest ślisko, dlatego też apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę!
PODZIEL SIĘ