Wróblewski: Opozycja straciła impet

Gościem redaktora Łukasza Jankowskiego w programie „Oddaję państwu głos” na antenie Telewizji Republika był poseł Prawa i Sprawiedliwości, dr Bartłomiej Wróblewski.

– Nie zrealizował się scenariusz, na który liczyła opozycja. Sejm zaakceptował, wsparł rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nie mogło być inaczej – nie tylko dlatego, że mamy liczebną większość, ale też bardzo dobre argumenty zostały przedstawione przez premiera Morawieckiego- mówił rozmówca red. Jankowskiego o wotum zaufania dla obecnego rządu.

– Na tle wielu bogatszych państw w Europie i na świecie Polska bardzo dobrze przechodzi to trudne wyzwanie epidemii koronawirusa. Wielu obserwatorów, ekspertów z zagranicy zauważa, że będziemy jednym z tych państw, które najszybciej wyjdą z trudności gospodarczych po epidemii- wskazał dr Wróblewski.

– Opozycja straciła pewien impet, inicjatywę polityczną- ocenił.

– Mamy Zjednoczoną Prawicę nie tylko z nazwy. Jesteśmy też bardzo zdeterminowani wobec tego wyzwania, którym są wybory prezydenckie, wsparcie prezydenta Andrzeja Dudy. Musimy te wybory wygrać i dalej mieć możliwość spokojnego zmieniania Polski przez kolejne trzy lata.- podkreślił polityk PiS.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ