14.2 C
Wrocław
Warzywno-owocowa dieta Daniela oczyszcza i leczy organizm

Warzywno-owocowa dieta Daniela oczyszcza i leczy organizm


Dieta Daniela to rodzaj diety odchudzającej i oczyszczającej, ale przede wszystkim leczniczej, opartej na warzywach i owocach. Można ją stosować profilaktycznie zarówno przed jak po obfitych posiłkach świątecznych.

Dieta warzywno-owocowa jest kluczem do oczyszczenia organizmu z wieloletnich pokładów toksyn, cofnięcia efektów przekarmienia i chorób jakie ze sobą niesie, odnowienia energii, witalności, długiego życia w lepszym zdrowiu.
Dr Don Colbert, znany i ceniony lekarz, opisuje zalety diety w książce pt. „Dieta Daniela. Detoks”

Zalety diety Daniela: 
Daje możliwość  odpoczynku układowi trawiennemu. Wspiera naturalne procesy zachodzące w organizmie, dając szansę przeciążonej wątrobie nadrobić zaległości w zakresie detoksykacji. Stanowi bezpieczny sposób leczenia i zapobiegania chorobom degeneracyjnym. Krótkoterminowa dieta  wzmacnia układ immunologiczny, pomaga zapobiegać chorobom.

Co jeść w czasie diety?
Surowe owoce i warzywa lub gotowane na parze. Koniecznie uwzględniaj warzywa kapustne, takie jak kapusta, kalafior, brukselka, jarmuż, kapusta liściowa. Warzywa strączkowe, buraki, marchew, sałaty, pomidory, seler, pietruszkę, por, dynię.

Co pić?
Dużo czystej wody ze świeżo wciśniętą cytryną lub limonką (minimum dwa litry dziennie), świeże soki warzywne i owocowe.

Konferencja dr Ewy Dąbrowskiej “Żyć zdrowiej, odżywiając się lepiej i mądrzej”.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ