Dr Rogalski: Nie zachowujcie się jak Krzysztof Bosak, nie umywajcie rąk, gest Piłata jest zły w tych wyborach

źródło: yt/ RDN TV

To najważniejsze wybory prezydenckie w historii III Rzeczpospolitej, które zdecydują o sferze wartości. Czy będą to te wartości, którymi żyjemy od 1000 lat, czy rewolucja neobolszewicka,

neomarksistowska, zastanawia się Dr Bogusław Rogalski, prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

– Reprezentujemy różne środowiska, ale łączą nas wartości, które budowały niegdyś LPR – i to do tych środowisk apeluje prezes Rogalski o poparcie Andrzeja Dudy, który jest w stanie obronić polską rodzinę, dzieci przed deprawacją, małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny.

Prezes Rogalski zdaje sobie sprawę, że wyborcy Konfederacji to w dużej mierze dawniejszy elektorat LPR. Jeśli Krzysztof Bosak oficjalnie nie poparł ani Dudy, ani Trzaskowskiego a w samej Konfederacji nie ma jednomyślności, prawdopodobnie dlatego prawicowe ruchy zaangażowały się w kampanię, zwłaszcza przed II turą. Tymbardziej, że część posłów, w tym Korwin-Mikke, zapowiedziała, że 12 lipca zostanie w domu.

Krzysztof Bosak decyzję w sprawie oddania głosu na prezydenta RP pozostawia inteligencji wyborów. Jeśli udzieli poparcia, zrobi to w ostatniej chwili. Jednocześnie zapewnia, że nieudzielenie poparcia to wspólna partyjna decyzja. Dzien później prezes Bogusław Rogalski zwraca się z apelem do elektoratu Konfederacji.

Nie bądźcie bierni, głosujcie zgodnie z naszym sumieniem narodowym, chrześcijańskim, poprzyjcie Andrzeja Dudę, który gwarantuje nam obronę tych wartości. Nie zachowujcie się jak Krzysztof Bosak, nie umywajcie rąk, gest Piłata jest zły w tych wyborach.

PODZIEL SIĘ