Trzaskowski przebąkuje o sabotażu, Sakiewicz wprost: „To dzieło tych, którzy korzystali z kanalizacji”

afał Trzaskowski oznajmił, że nie wyklucza, iż przyczyną awarii rurociągu przesyłającego ścieki z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni Czajka był sabotaż. Do tych rewelacji Trzaskowskiego odniósł się na Twitterze redaktor naczelny „Gazety Polskiej” oraz „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz. – Trzeba przesłuchać wszystkich, którzy w sobotę rano skorzystali z warszawskiej kanalizacji. Jeżeli działali w zmowie i porozumieniu wykończyli kolektor. Tych, którzy skorzystali dwa razy należy oskarżyć o terroryzm – napisał. W sieci – śmiech.

– Nie lubię teorii spiskowych, natomiast jesteśmy zobowiązani brać pod uwagę wszystkie ewentualności

– stwierdził Rafał Trzaskowski. W związku z podobnym podejrzeniem zawiadomienie do prokuratury skierowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Do tych rewelacji Trzaskowskiego odniósł się na Twitterze redaktor naczelny „Gazety Polskiej” oraz „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz, który przyznaje: To mógł być sabotaż.

Trzeba przesłuchać wszystkich, którzy w sobotę rano skorzystali z warszawskiej kanalizacji. Jeżeli działali w zmowie i porozumieniu wykończyli kolektor. Tych, którzy skorzystali dwa razy należy oskarżyć o terroryzm

– napisał.

źródło: niezależna.