Król nie odejdzie z FC Barcelona? Messi rozważa pozostanie w klubie

Leo Messi rozważa pozostanie w Barcelonie jeszcze przez sezon, czyli do wygaśnięcia obowiązującego do czerwca 2021 roku kontraktu.

Argentyńczyk twierdził, że w terminie aktywował klauzulę pozwalającą mu zmienić pracodawcę bez kwoty odstępnego, innego zdania byli włodarze Barcelony. Prezes klubu postawił sprawę jasno, wraz z odejściem Messi musiałby zapłacić 7000 euro. Jak mówił, klauzula odejścia jest wciąż aktywna. Obie strony nie zamierzały ustąpić, Messi nawet nie wziął udziału w treningach inaugurującej przygotowania Barcelony. Sytuacja kontraktowa Argentyńskiego piłkarza jest jednak na tyle skomplikowana, że poważnie rozważa on pozostanie w klubie.

Według znanego argentyńskiego dziennikarza sportowego Martína Arévalo, w ciągu ostatnich godzin wiele się zmieniło i w tej chwili jest więcej niż prawdopodobne, że Messi zostanie do końca sezonu w Barcelonie.

— Pojawił się nowy scenariusz: istnieją duże szanse, że najlepszy na świecie pozostanie w klubie do wygaśnięcia kontraktu, czyli do czerwca 2021 roku — napisał dziennikarz na swoim profilu na Instagramie.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ