Co dalej ze Zbigniewem Ziobrą? Nieoficjalnie: Ma usłyszeć twarde warunki

Według nieoficjalnych informacji dojdzie do spotkania Jarosława Kaczyńskiego ze Zbigniewem Ziobrą, podczas którego ten ma usłyszeć „twarde warunki” utrzymania Solidarnej Polski w Zjednoczonej Prawicy.

– Dziś nie będzie dymisji Ziobry. Nie jest wykluczona, ale nie dziś. Ma być spotkanie JK – ZZ i tam Ziobro usłyszy „warunki utrzymania Solidarnej Polski w koalicji z PiS”. Twarde – mówią uczestnicy spotkania przy Nowogrodzkiej

– poinformował w mediach społecznościowych Mariusz Piekarski z RMF FM.

–  Dojdzie do spotkania Jarosław Kaczyński – Zbigniew Ziobro. Liderowi SP mają zostać postawione twarde warunki. Albo dojdzie do porozumienia albo rząd mniejszościowy i obserwowanie zachowań ziobrystów.

– przekazał Samuel Pereira z TVP Info.

Informacje te zostały potwierdzone także przez portal Niezalezna.pl. 

Dziś nie będzie dymisji Ziobry. Nie jest wykluczona, ale nie dziś. Ma być spotkanie JK – ZZ i tam Ziobro usłyszy „warunki utrzymania Solidarnej Polski w koalicji z PiS”. Twarde – mówią uczestnicy spotkania przy Nowogrodzkiej.

— Mariusz Piekarski (@Piekarski_M) September 21, 2020

Nieoficjalne informacje portalu https://t.co/PaIpdOeK0H: Dojdzie do spotkania Jarosław Kaczyński – Zbigniew Ziobro. Liderowi SP mają zostać postawione twarde warunki. Albo dojdzie do porozumienia albo rząd mniejszościowy i obserwowanie zachowań ziobrystów.

— Samuel Pereira 🇵🇱 (@SamPereira_) September 21, 2020

źródło: Niezależna.pl