Fakty RMF FM: Zdrojewski: PO nie jest jeszcze gotowa na przedterminowe wybory

Zdrojewski.jpg

„Platforma Obywatelska nie jest jeszcze przygotowana na przedterminowe wybory” – oznajmił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Bogdan Zdrojewski.

Dopytywany o to, co robią politycy PO, żeby sytuacja się zmieniła, stwierdził: „Dosyć mocno napieram, występuję, argumentuję, staram się przekonać, aby jak najszybciej rozstrzygnąć podziały kompetencyjne w PO. Mam nadzieję, że jedna rzecz zdarzy się w piątek, druga w poniedziałek, czyli wybierzemy szefa klubu – tego dużego klubu – szefa klubu senackiego i że zakończymy podziały kompetencyjne i podział ról. To jest bardzo ważne”.

Kogo Bogdan Zdrojewski widzi w roli szefa klubu parlamentarnego PO? „Ja jestem zwolennikiem pewnego zespołu, jeżeli chodzi o duży klub. Uważam, że takie postaci jak Cezary Tomczyk czy pani poseł Izabela Leszczyna, także parę innych osób, które się pojawiają, są w stanie zbudować zespół parlamentarny z prawdziwego zdarzenia, który będzie zarządzać klubem w sposób sprawny, adekwatny do sytuacji, z lepszą komunikacją zewnętrzną, ale przede wszystkim lepiej komunikujący się ze światem zewnętrznym” – przyznał senator.

źródło: RMF 24.

PODZIEL SIĘ