Najbezpieczniejszy sposób dezynfekcji dłoni


Automatyczna stacja do dezynfekcji rąk – producent selfClean


Wolnostojące urządzenie wygodnie można napełnić odpowiednim środkiem na bazie alkoholu, który zabija drobnoustroje osadzające się na dłoniach podczas dotykania klamek, poręczy czy podczas witania się z kimś. Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk znajduje swoje zastosowanie szczególnie przy wejściach do sklepów, centr handlowych i wielu innych obiektów użyteczności publicznej. Z powodzeniem w ten automat wolnostojący, wyprodukowany przez polską firmę selfMaker, mogą zaopatrzyć się także muzea, kina, parki rozrywki i pozostałe miejsca, które odwiedzane są przez dużą liczbę osób.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk – wpływ na bezpieczeństwo

Okazuje się, że najwięcej chorób rozwija się w organizmie człowieka poprzez transport drobnoustrojów z rąk do nosa i ust. Wirusy, bakterie i grzyby w wilgotnym oraz ciepłym środowisku mają duże pole rozwoju. Dlatego tak istotne jest, aby dłonie regularnie myć. Dzięki temu wspomniane już mikroby nie mają prawa dostać się do organizmu – zwyczajnie zostają zmyte ze skóry. Dzięki wolnostojącym bezdotykowym automatom, zaprojektowanym przez producenta selfClean, nie ma potrzeby wciskania przycisku, aby nanieść odpowiedni preparat do mycia.

Stacja do dezynfekcji rąk – producent selfClean

Bezdotykowe automaty dostarczane są między innymi przez producenta selfClean, polską firmę selfMaker. Urządzenia cechują się przede wszystkim bezpieczeństwem dla Klientów – bez konieczności wciskania przycisku można nanieść na skórę odpowiedni preparat. Producent selfClean zaprojektował również automat tak, aby można było łatwo go zamontować. Usługę instalacji wolnostojącej bezdotykowej stacji do dezynfekcji rąk oferują specjaliści Selfmaker.

SelfClean – producent automatycznych stacji do dezynfekcji rąk

Bezdotykowa dezynfekcja, dzięki wolnostojącemu automatowi producenta selfClean, to przede wszystkim bezpieczeństwo – warto to podkreślić. Zmniejszone jest ryzyko, że na dłoniach osoby, która korzysta ze stacji, pozostaną drobnoustroje, które następnie doprowadzić mogą do rozwoju poważnych chorób. Korzystanie z bezdotykowych wolnostojących stacji do dezynfekcji to jednak nie tylko dbanie o zdrowie własne, ale też najbliższych osób. Starsi, a także dzieci, to grupy szczególnie narażone na rozwój powikłań po dostaniu się do organizmu wirusa lub bakterii. Z tego powodu producent selfClean zachęca do zakupu wolnostojących, bezdotykowych automatów. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie dłoni czystych, wolnych od chorobotwórczych drobnoustrojów.

PODZIEL SIĘ