9.7 C
Wrocław
„***** ***” na pomniku ułanów poznańskich. Lewacy zniszczyli statuę polskich bohaterów

„***** ***” na pomniku ułanów poznańskich. Lewacy zniszczyli statuę polskich bohaterów

Osiem gwiazdek, oznaczających wulgarne „Je*ać PiS”, pojawiły się dziś nie tylko na pomniku Ronalda Reagana w Warszawie, ale także w Poznaniu – na pomniku 15 Pułk Ułanów Poznańskich.

„Poznań, pomnik 15 Pułku Ułanów… Samiec twój wróg! Sekcja specjalna zawsze lojalna” – napisał, umieszczając zdjęcie zdewastowanego pomnika, autor fotografii Tomasz Lipiński.

Akt wandalizmu to prawdopodobnie dzieło feministek walczących z zakazem zabijania upośledzonych dzieci nienarodzonych. 15 Pułk Ułanów Poznańskich to oddział kawalerii Armii Wielkopolskiej i Wojska Polskiego II RP. W 1919 r. odegrał ważną rolę w przejęciu Poznania z rąk niemieckich, uczestnicząc w opanowaniu lotniska Ławica w Poznaniu

 

W tych samych kręgach należy doszukiwać się autorów ataku na pomnik Ronalda Reagana w Warszawie – niezwykle zasłużonego dla wolności Polski i świata prezydenta USA.

Co w dalszej kolejności zniszczą barbarzyńcy walczący o „prawa kobiet”? Jak informowaliśmy dziś na portalu Niezalezna.pl – z postu opublikowanego na facebookowym profilu Grupy Stonewall wynika, że w weekend celem manifestantów mają być „odwiedziny w kościołach” oraz szeroko pojęte „sabotaże”, a w poniedziałek – „blokada wszystkiego”.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ