Poseł Dziemianowicz-Bąk: Żądamy legalnej, bezpiecznej aborcji do 12 tygodnia. Kropka

Prawa Kobiet bez – kompromisów! To wpis poseł Agnieszki Dziemianowicz-Bąk na Twitterze. Poseł Lewicy mówi to, co słychać na ulicach polskich miast od czwartku, kiedy Trybunał Konstytucyjny wydał orzeczenie o aborcji ze względu na wady płodu.

Dzisiaj szefowa Ogólnopolskiego strajku Kobiet Marta Lempart, mówi: -nie cofamy się, jak trzeba przyjdziemy do was, a my spotkajmy się w piątek w Warszawie – co o tym myślicie? Trza było nas nie wku-ać!. A dzisiaj mamy dla was słowo na niedzielę!

Według lewackich bojówek rocznie – około 150 tysięcy kobiet i dziewcząt dokonuje aborcji z powodu wad płodu. – To podważenie ich fundamentalnych praw i zabieranie wolności człowieka, krzyczał we Wrocławiu europarlamentarzysta Robert Biedroń, który wespół z posłem Krzysztofem Śmiszkiem protestował razem z „wściekłymi dziewuchami” w czasie spontanicznego spaceru spod Dworca Głównego pod siedzibę PIS na plac Solidarności.

W ubiegłą noc proabrcjoniści zorganizowali na Ostrowie Tumskim „noc wieszaka”, Poszli do „prawdziwych sponsorów piekła kobiet. Krzyczeli w kierunku Pałacu Arcybiskupiego „to jest wojna”, „Je..ć PiS”,, „Kaja Godek wyp…ć”, „Nie będziemy siedzieć cicho”, „Rewolucja jest kobietą”.

Poseł Dziemianowicz-Bąk mówi o bezwarunkowym powrocie do prawa, które pozwoli kobietom o decydowaniu o swoim brzuchu.

Żądamy legalnej, bezpiecznej aborcji do 12 tygodnia. Kropka.

Na pomysły na referenda ws. „świętego kompromisu” i inne rozważania, czy kobiety, czy kobiety można torturować bardzo , czy tylko trochę zgody kobiet nie będzie.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ