SZOK! Tak wygląda „protest” w Warszawie. Farba na jezdni, półnagie kobiety i festiwal chamstwa

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania i zdjęcia z protestu, jaki odbywa się w Warszawie. Demonstranci blokują ulice stolicy rzekomo sprzeciwiając się wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Ale czy tak naprawdę o to im chodzi? Patrząc na te zdjęcia, można mieć wątpliwości…

W miniony czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis ustawy z 1993 r. zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją.

Wyrok okazał się nie do zniesienia dla polityków opozycji i przedstawicieli lewackich organizacji. W całej Polsce trwają protesty, które przybierają często formę pro-aborcyjnych manifestacji.

Dzisiejszy protest w stolicy przybrał szokującą formę. Na jezdni rozlano czerwoną farbę, symbolizującą krew, a na dachy swoich samochodów weszły też… dwie półnagie kobiety. Oprócz wulgarnych okrzyków protestujących (np. „j***ć PiS” czy „wyp*******ć”) w centrum miasta rozbrzmiewały klaksony aut. Uczestnicy protestu grupkami chodzili m.in. wzdłuż Al. Jerozolimskich. Niektórzy zdecydowali wybrać się pod Trybunał Konstytucyjny.

Jak informują internauci, do protestów wykorzystywane są także dzieci! Na jednym ze zdjęć widzimy… kilkuletnią dziewczynkę trzymającą transparent „Moje ciało, mój wybór”.

https://twitter.com/pikus_pol/status/1320786759966433283?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1320786759966433283%7Ctwgr%5Eshare_3%2Ccontainerclick_0&ref_url=https%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2F360148-szok-tak-wyglada-protest-w-warszawie-farba-na-jezdni-polnagie-kobiety-i-festiwal-chamstwa

źródło: niezależna

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ