-1.9 C
Wrocław
Kibice się ruszyli. „Gonić wykolejeńców spod znaku tęczy!”

Kibice się ruszyli. „Gonić wykolejeńców spod znaku tęczy!”

„Zbieramy się przed Katedrą (…) aby bronić naszych wartości, widocznych wyraźnie na fladze: Bóg-Honor-Ojczyzna. O protestujących szkoda się dużo rozwodzić – grupa w większości nastolatków, których stać jedynie na skandowanie haseł zza pleców policji. Gdy policji brakło, natychmiast milknęli. W Legnicy msza święta bez zakłóceń!” – napisali na swoim profilu kibice Miedzi Legnica z ekipy Stara 1988 Wiara. Kibice ruszyli się w wielu miastach, najpiękniejszy był widok w Poznaniu, gdzie cała manifestacja, chwilę wcześniej wznosząca okrzyki „Idziemy po was”, uciekła spod poznańskiej katedry!

Kibice Lecha Poznań z grupy Wildeccy Fanatycy, znanej z kultywowania tradycji Czerwca 1956 (kiedy Wilda odegrała olbrzymią rolę), przegonili dzicz, która poprzedniego dnia manifestując z tęczowymi flagami pomalowała pomnik Jana Pawła II. Po akcji kibice napisali: „Chronimy dzisiaj Farę i Katedrę przed lewacką hołotą i rozwydrzonymi babsztylami! Można sobie protestować, ale są miejsca święte, są zasady i takie miejsca wymagają naszej ochrony! Smutne ze wiele wydawałoby się normalnych ludzi akceptuje niszczenie Kościołów i pomników ale zapewniamy nie pozostaniemy bierni na takie działania! Ręce precz od Kościoła!!!”.

Punkt zwrotny w historii obecnych protestów w obronie możliwości zabijania niepełnosprawnych dzieci wyglądał tak (tylko dla dorosłych, z racji na okrzyki lewaków):

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ