Kibice Śląska: Obronimy przed tą zarazą Twierdzę Wrocław

marsz patryjotow.jpg

Wrocławscy kibice z jednej strony solidaryzują się ze strajkującymi feministkami, z drugiej mówią dość, gdy widzą rozwścieczoną lewacką dzicz w kościołach. Na profanowanie i demolowanie Kościołów katolickich zgody nie ma.

Zanim Strajk Kobiet zakończył drugi dzień blokady Wrocławia, na stronie Stowarzyszenia Wielkiego Śląska pojawił się wpis, z którego wynika, że kibice Śląska będą chronili obiekty sakralne i kapłanów przed lewacką nawałnicą.

Stanowisko kibiców Śląska Wrocław.

W całej Polsce odbywają się manifestacje w obronie praw kobiet. Już dawno nie było takiej mobilizacji ludzi przeciwko władzy. Protestują nie tylko duże miasta, ale również te mniejsze. Zarówno na zachodzie jak i wschodzie naszego kraju ludzie głośno wykrzykują co im się nie podoba. Wielu kibiców wspiera postulaty kobiet i ich walkę o swoje prawa.
Jednak masowość tych protestów powoduje, że na ich marginesie uaktywniły się szczury z antify i innych lewackich organizacji, które wykorzystują protesty kobiet do zaprowadzenia w mieście anarchii. Przerywane są msze, atakowane są starsze osoby, biorące w nich udział oraz świeckie zabytki i pomniki. Kibice Śląska od początku protestów stoją po stronie tradycyjnych wartości, pomników polskich bohaterów i wrocławskich zabytków.
Nasza postawa nie spodobała się miejscowym lewakom, którzy zapowiedzieli, że się z nami rozprawią. Nie ma problemu, może w końcu ekipa widmo się ujawni. W środę planowane są kolejne manifestacje w obronie praw kobiet we Wrocławiu. Popieramy dobre kobiety w walce o ich prawa, ale przed lewackim marginesem nasze miasto obronimy.
Apelujemy do większości dobrych ludzi biorących udział w antyrządowych protestach o zdrowy rozsądek. Popieramy postulaty w obronie praw kobiet i solidaryzujemy się z Wami. Jednak zwróćcie uwagę na to kto idzie obok Was i nie dajcie wypłynąć na fali waszych protestów lewakom, którzy niszczą nasze piękne miasto. Temu się zdecydowanie sprzeciwiamy i możecie być pewni, że obronimy przed tą zarazą Twierdzę Wrocław.

 

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ