6.7 C
Wrocław
Stuhr chwali „lekko zdenerwowanych” protestujących. Bo… „nie są już zwolennikami PiS”

Stuhr chwali „lekko zdenerwowanych” protestujących. Bo… „nie są już zwolennikami PiS”

fot. youtube.com
Maciej Stuhr zabrał głos w sprawie protestów dot. wyroku TK odnośnie aborcji. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił krótkie nagranie, w którym zachwyca się aktywnością młodych ludzi i tym, że… „nie są już przynajmniej zwolennikami partii rządzącej”.

Protesty w całym kraju wywołało orzeczenie TK, który w ubiegły czwartek uznał, że przepis dopuszczający przerwanie ciąży w razie ciężkiej i nieuleczalnej wady płodu, jest niezgodny z konstytucją. Przez Polskę przelewają się fale wandalizmu i agresji – protestujący niszczą pomniki, kościoły, skandują niecenzuralne hasła.

Z tej okazji skorzystał Maciej Stuhr, znany ze swojej jawnej nienawiści zarówno do partii Jarosława Kaczyńskiego, samych członków PiS, jak i wszelkich działań podejmowanych przez obecny rząd. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił zatem krótkie nagranie, w którym zachwyca się aktywnością młodych ludzi i tym, że… „nie są już przynajmniej zwolennikami partii rządzącej”.

Nie bardzo mogę się ruszyć, jak widać. Co chwila przemaszerowują koło mnie młodzi ludzie. Wyglądają na zdenerwowanych, mówiąc delikatnie. I nie są oni, przynajmniej już, zwolennikami partii rządzącej, co głośno krzyczą. Czy można milej i w milszym towarzystwie spędzić popołudnie?

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ