1.7 C
Wrocław
Lempart boi się wolnych mediów? Dziennikarze m.in. Strefy Wolnego Słowa niewpuszczeni na...

Lempart boi się wolnych mediów? Dziennikarze m.in. Strefy Wolnego Słowa niewpuszczeni na konferencję!

MP
– Państwo, jako służby PiS, możecie pobrać wizję i fonię od policji, od ABW, tak jak to cały czas robicie. Nie ma potrzeby przychodzić – takimi słowami Marta Lempart powitała dziennikarzy m.in. Telewizji Republika, „Gazety Polskiej”, TVP za zamkniętymi drzwiami siedziby Strajku Kobiet. – Czy ktoś jeszcze jest z prawdziwych dziennikarzy? – rzuciła na odchodne. Nagranie tej skandalicznej sceny trafiło do sieci. O tym, że Lempart zadbała o „rodzinną atmosferę” poinformował również dziennikarz „Gazety Polskiej Codziennie” Jacek Liziniewicz.

W minionym tygodniu informowaliśmy o scenie, jaka rozegrała się w siedzibie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Dziennikarka TVP, która pojawiła się na miejscu, nie została wpuszczona do środka i siłą wypchnięta przez mężczyznę.

Zdarzenie zostało zarejestrowane na nagraniu, które obiegło media, zaś na włodarzy Strajku Kobiet wylała się fala krytyki.

To, niestety, nie ostatni incydent. Okazuje się, że Marta Lempart osobiście postanowiła zagrodzić drogę dziennikarzom prawicowych mediów i nie wpuścić ich na konferencję prasową.

– Państwo, jako służby PiS, możecie pobrać wizję i fonię od policji, od ABW, tak jak to cały czas robicie. Nie ma potrzeby przychodzić

– powiedziała do dziennikarzy m.in. Telewizji Republika, „Gazety Polskiej”, TVP.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ